Smycze reklamowe - Modele

Od 1998 r. jesteśmy producentem smyczy reklamowych na szyję. Nasze smycze służą jako zawieszki do identyfikatorów, kluczy, tel. komórkowych. Stosujemy taśmy plecione – tunelowe i płaskie – tkane o szerokości: 10, 12, 15, 20 mm, w pełnej gamie kolorystycznej z nadrukami LOGO firm lub bez. W swojej ofercie posiadamy estetycznie wykonane wersje ekonomiczne na jednorazowe imprezy jak i również produkty dla klientów ceniących jakość i solidność. Specjalizujemy się w nietypowych produktach i terminach wykonania.
Po kliknięciu w dany model smyczy, zapoznasz się z galerią przykładowych produkcji, opisem poszczególnych technologii i zalet danego modelu.
Przekonaj się do jakości naszych produktów.
Zapraszamy do współpracy!


Poniższe produkty sprzedajemy w pełnych opakowaniach. Smycze pakowane są po 50 lub 100 szt. Dla mniejszych ilości (otwartych opakowań), należy doliczyć 30%.
Wszystkie ceny netto, vat 23%.

Smycze z taśmy płaskiej

MODEL 3 - Smycze bez nadruku
Smycz bez nadruku z karabińczykiem
Smycz z taśmy tkanej, szerokości 10 mm. Taśma jest z włóczki barwionej w masie, w 15 dostępnych kolorach. Zakończenie standardowe, karabińczykiem typu rybka lub na zamówienie innym elementem do wyboru. Model ten występuje w wersji bez nadruku. Istnieje możliwość wykonania pełno kolorowego nadruku metodą sublimacji - patrz poniższy Model - 3, z nadrukiem. Równa, dobrej jakości płaska taśma. Przy montażu karabińczyka przed przeszyciem, ostra krawędź taśmy po cieciu na gorąco jest podwijana do środka. Dzięki temu smycz nie posiada ostrych elementów powodujących zaczepianie do ubrania. Dodatkowo nitki po przeszyciu nie wystają ponieważ usuwamy je na gorąco. Daje to trwałe, bezpieczne i estetyczne połączenie. Na zamówienie możemy wykonać smycze z taśmy o szerokości 15 i 20 mm. Smycze pakowane są po 50 szt.
Za 1 szt. NETTO do 999 szt. 1,50
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 1,35
Smycz MODEL 4 - z nadrukiem. 10 /15 /20 mm
Smycz tunelowa model 3 z nadrukiem
Taśmy z nadrukiem sublimacyjnym. Jednostronny lub dwustronny nadruk w pełnym kolorze. Równa, dobrej jakości płaska taśma. Szerokość taśmy do wyboru 10, 15 lum 20 mm. Zakończenie karabińczyk typu rybka lub inne zakończenie do wyboru. Model ten występuje z opcją zastosowania plastikowej rozłączki lub elementu bezpieczeństwa, odpinającego się po mocniejszym pociągnięciu. Cena zależy od nakładu i rodzaju zakończenia.
MODEL 5 - Smycze z rozłączaną linką
Smyczka z linką
Tkana, możliwa szerokość 10, 15, 20 mm, posiada plastikowy element umożliwiający odczepienie od taśmy zakończony linką do telefonu komórkowego lub identyfikatora.
MODEL 6 - Smycze naszywane
Smycz naszywana
Taśma z nadrukiem w pełnym kolorze o szerokości 15 mm naszyta na taśmę nośną o szerokości 20 mm. Wysokiej jakości smycz zakończona karabińczykiem lub innym wybranym zakończeniem. Szycie "soft", bez ostrych krawędzi po cieciu taśmy na gorąco.
MODEL 7 Smycz sznurkowa
Smyczka sznurkowa z karabińczykiem
Smycze sznurkowe. Sznurek o średnicy ok. 4 mm zakończony elementem plastikowym metalowym łącznikiem. Zakończenie - karabińczyk lub pasek z napem do wyboru. Najtańszy z oferowanych modeli. W stałej ofercie czarny i granatowy lub inne kolory na zamówienie.
MODEL 8 Smycz z bezpiecznikiem
Model z rozłącznikiem
Plastikowy element zabezpieczający stosowany do smyczy. Rozpina się przy mocniejszym pociągnięciu. Zastosowanie do wszystkich modeli smyczy z taśmy płaskiej. Dostępny dla szerokości 10, 15 i 20 mm.

Poniższe produkty sprzedajemy w pełnych opakowaniach. Smycze pakowane są po 50 lub 100 szt. Dla mniejszych ilości (otwartych opakowań), należy doliczyć 30%.
Wszystkie ceny netto, vat 23%.

Smycze z taśmy tunelowej, miękkiej

Smycze MODEL 2N
Smycz tunelowa model 2 z linką
Miękka pleciona taśma tunelowa. Taśma jest płaska połączona metalowym łącznikiem. Zakończenie karabińczyk. Dobrze wykonana i estetyczna smycz do zastosowań biurowych.
Dostępne kolory: czarny, niebieski (chaber),granatowy, czerwony, żółty.
Długość: 450 mm + długość karabińczyka - 36 mm
Pakowane po 100 szt.
Za 1 szt. NETTO do 999 szt. 1,35
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 1,20
Smycze Exclusive
Smycz z nadrukiem Model Exclusive
Taśma tunelowa, miękka, płaska, pleciona, szerokości ok. 10 mm. Smycze tego modelu są zakończone elegancką metalową końcówką. Zakończenie - karabińczyk lub inny element zaczepiający do wyboru. Smycze Exclusive dostępne są we wszystkich podstawowych kolorach.
Ceny dotyczą wersji bez nadruku.
Za 1 szt. NETTO do 999 szt. 3,20
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 2,80
Smycz MODEL 1
Model 1
Taśma tunelowa, miękka, płaska, pleciona, szerokości ok. 10 mm. Smycze tego modelu są zakończone plastikowym elementem bezpieczeństwa zapobiegającym uszkodzeniu szyi (element rozpina się przy mocnym pociągnięciu). Karabińczyk lub inny element zaczepiający do wyboru. Smycze dostępne we wszystkich podstawowych kolorach.
Za 1 szt. NETTO do 999 szt. 2,80
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 2,60
Smycz MODEL 1.1 - z napem
Smycz tunelowa model 1.1
Parametry jak dla modelu 1. Przyjazna dla użytkownika miękka w dotyku taśma. Pasek z napem sprawdza się przy identyfikatorach lub holderach z podłużnym otworem jako pewne i stabilne mocowanie. Dostępne we wszystkich podstawowych kolorach.
Za 1 szt. NETTO do 999 szt. 2,90
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 2,70
Smycz MODEL 1.2 - Smycze z linką
Smycz tunelowa model 1.2 z linką
Parametry jak dla modelu 1. Model 1.2 posiada linkę umożliwiającą przyczepienia telefonu komórkowego. Na wszystkich rodzajach smyczy z taśmy tunelowej istnieje możliwość wykonania nadruku. Nie posiada elementów metalowych.
Za 1 szt. NETTO do 999 szt. 2,90
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 2,70

*Niniejszy serwis jest katalogiem produktów i nie może być uznawany za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust 1 Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie podane ceny są cenami netto i podlegają opodatkowaniu vat o stawce 23%.