Folie do laminowania

Oferujemy folie laminacyjne do laminacji we własnym zakresie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo folie w formacie od wizytówki do A3 w pełnym przekroju grubości od 60 do 250 mikronów. Służymy fachową radą w doborze folii i laminatorów. W zestawieniu poniżej przedstawiamy cennik folii do laminowania.

Laminowanie dokumentów

Laminowanie druków jest to proces polegający na umieszczeniu arkusza papieru pomiędzy dwoma arkuszami folii laminacyjnej i zgrzania wszystkich elementów przy pomocy laminatora na gorąco. Laminowanie zabezpiecza dokument przed wpływem czynników zewnętrznych i uszlachetnia wizualnie powierzchnię druku.

Wykonujemy laminowanie dokumentów na gorąco i na zimno. Dysponujemy urządzeniami rolowymi jak również stacjonarnymi laminatorami do folii kieszeniowej. Stosujemy folie laminacyjne grubości od 32 do 250 mikronów, w formacie od wizytówki do A0. Doświadczenie z zakresu laminacji oraz stosowane materiały pozwalają nam na wykonanie produktu najwyższej jakości. W szybkim terminie wykonamy każdy nakład. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

FOLIE DO LAMINOWANIA BŁYSZCZĄCE:

FOLIE DO LAMINOWANIA DWUSTRONNIE MATOWE MAT/MAT:

FOLIE DO LAMINOWANIA JEDNOSTRONNIE MATOWE MAT/CLEAR:

FOLIE DO LAMINOWANIA, JEDNOSTRONNIE SAMOPRZYLEPNE - BŁYSZCZĄCE:

Laminowanie naszą folią uszlachetni i zabezpieczy Twoje wydruki.
SPRAWDŹ!


*Niniejszy serwis jest katalogiem produktów i nie może być uznawany za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust 1 Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie podane ceny są cenami netto i podlegają opodatkowaniu vat o stawce 23%.