OPASKI IDENTYFIKACYJNE - na rękę

Jednorazowe opaski typu vipband najlepszym sposobem personalizacji osób na imprezach masowych. Dostępne zawsze od ręki w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Oferujemy modele w formie opasek tyvec, z folii pcv z zapięciami, kolorowe i z miejscem do podpisu. Stosowane przez nas technologie umożliwiają nadruki w pełnym kolorze. Dla klientów wymagających nadruków we własnym zakresie, oferujemy ekonomiczne drukarki termiczne do opasek.

Poniższe produkty sprzedajemy w pełnych opakowaniach. Dla mniejszych ilości, należy doliczyć 30%.

OPASKI IDENTYFIKACYJNE NA RĘKĘ - TYVEC / bez nadruku

Opaski na rękę TYVEC KOLOR
Opaski Tyvec
Opaski na rękę szerokości 19 mm. Wykonane z cienkich, długich włókien polipropylenowych. Zastosowany materiał jest odporny na wodę jak i również jest trudny do rozerwania. Każda opaska posiada niepowtarzalną numerację. Specjalne nacięcia w miejscu łączenia powodują zniszczenie opaski w momencie odklejenia. Opaski nie są przeznaczone pod nadruk. Kolory: czerwony, zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy, różowy, czarny, biały, złoty, srebrny. Inne kolory dostępne na zamówienie.
Za 1 szt. NETTO od 100 szt. 0,13
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 0,10

OPASKI NA RĘKĘ TYVEC - WODOODPORNE, Z NADRUKIEM FULL KOLOR

Opaski na rękę z Tyveku z nadrukiem
Opaski tyvec z nadrukiem
Papierowo polipropylenowe w pełni wodoodporne opaski z tyvecu. Szerokość opaski 19 mm lub 25 mm. Posiadają bezpieczne zapięcie samoprzylepne jednorazowego użytku. Każda opaska jest numerowana. Możliwość naniesienia dowolnego nadruku w pełnym kolorze na całej powierzchni opaski. Wysokiej jakości nadruk charakteryzuje się odpornością na wodę i ścieranie. Na każdej opasce istnieje możliwość wykonania indywidualnej personalizacji.
Opaski na rękę pod nadruk DIY
Opaska do nadruku - biała
Biała opaska przeznaczona pod nadruk metodą cyfrową. Opaski występują w blistrach po 10 szt. Arkusz jest ponacinany w celu łatwego oderwania opaski od blistra. Materiał opaski - TYVEC - grubszy, mięsisty materiał, 3 krotnie większa gramatura niż standardowe opaski tyvek nie przeznaczone pod nadruk.
Druk - profesjonalne urządzenia laserowe, umożliwiające ustawienie temperatury dla najgrubszych nośników. Wymiar opaski 19x254 mm. Wymiar blistra (arkusza) - 203x254mm.
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 0,18
Opaski na rękę do podpisu KOLOR 19 mm
Opaska tyvec do podpisu 19 mm
Jednokolorowe opaski z polem do personalizacji. Miękka wodoodporna, z polem do wpisania danych. Opaska występuje w czterech kolorach: żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski. Możliwe inne kolory na zamówienie. Szerokość 19 mm. Zapięcie samoprzylepne nieodklejalne. Aby zdjąć opaskę należy ją przeciąć.
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 0,36
Opaski na rękę do podpisu KOLOR 25 mm
Opaska tyvec do podpisu 25 mm
Model jak wyżej. Szerokość opaski 25 mm.
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 0,48

OPASKI NA RĘKĘ VINYLOWE - PCV - KOLOROWE

OPASKI Vinyl Kolor - EL / z folii pcv
Opaski pcv
Vinylowe opaski na rękę w kształcie litery L. Specjalna konstrukcja plastikowej zapinki uniemożliwia rozpięcie. Zdjęcie opaski następuje tylko po zerwaniu lub przecięciu paska. Zastosowanie: imprezy masowe, kameralne, bilety wstępu, oznaczenia bagażu.
Za 1 szt. NETTO Od 100 szt. 0,56
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 0,52
OPASKI Vinyl Kolor - do podpisu
OPASKI DO PODPISU PCV
Vinylowe wodoodporne opaski identyfikacyjne na rękę. Jednokolorowe estetyczne opaski szerokości 20 mm. Specjalne białe pole umożliwia naniesienie informacji długopisem lub markerem. Posiada plastikowe zapięcie uniemożliwiające odpięcie. Nie ma możliwości zdjęcia opaski bez jej przecięcia. Dostępne w czterech kolorach podstawowych: czerwony, zielony, niebieski, żółty. Inne kolory dostępne na zamówienie
Za 1 szt. NETTO Od 100 szt. 0,66
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 0,59
OPASKI Vinyl Kolor - FACE
Opaski PCV FACE
Vinylowe wodoodporne opaski identyfikacyjne na rękę. Uniwersalne opaski z dwuwarstwowej miękkiej i elastycznej folii pcv. Rodzaj zapięcia - plastikowe, jednorazowego użytku. Opaska posiada szerszą część umożliwiającą naniesienie logo.
Za 1 szt. NETTO Od 100 szt. 0,46
Za 1 szt. NETTO od 1000 szt. 0,40

DRUKARKI DO OPASEK na rękę

Drukarka do opasek
Drukarka opasek
Termiczna drukarka do druku na opaskach identyfikacyjnych. Wygodne w użyciu urządzenie umożliwiające szybką personalizację pacjentów w szpitalach. Ekonomiczny druk nie wymagający tuszu lub taśm barwiących odbywa się poprzez działanie termicznej głowicy drukującej na powierzchni specjalnie do tego przeznaczonej opaski. Pełna oferta opasek znajduje się poniżej.
Za 1 szt. NETTO 1200,-
Opaski dla pacjentów
Model 1
Szerokie 25 mm opaski długości 279 mm, przeznaczone do nadruku na oferowanej drukarce termicznej. Dostępne w pięciu kolorach, z białym polem na personalizację lub kod. Dostępne są również całe białe do zadruki tekstu na całej powierzchni. Zapięcie samoprzylepne. Ilość w rolce - 250 szt.
Za 1 szt. NETTO od 250 szt. 0,49

*Niniejszy serwis jest katalogiem produktów i nie może być uznawany za ofertę handlową w rozumieniu art. 66, ust 1 Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie podane ceny są cenami netto i podlegają opodatkowaniu vat o stawce 23%.