PROFI-LAM - to więcej niż identyfikatory!

biuro Profi-lam od ulicy

Od 1998 roku nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług w zakresie identyfikacji dla firm i instytucji. Oferujemy wszelkiego rodzaju identyfikatory i karty plastikowe, metalowe, papierowe i wymienne.

Jako importer artykułów identyfikacyjnych oferujemy szeroki wybór akcesoriów do identyfikacji: mocowania, klipsy, żabki, holdery, skipassy, łańcuszki kulkowe, także opaski na rękę w pełnej gamie kolorystycznej.

Specjalizujemy się w produkcji smyczy reklamowych których ponadprzeciętna jakość pozwala wyróżnić się na tle konkurencji.

Do produkcji etui z folii pcv stosujemy najlepsze importowane folie na świecie, charakteryzujące się krystaliczną przejrzystością i odpowiednią mięsistością materiału.

Wykonujemy laminowanie dokumentów mało i wielkoformatowych od wizytówki do A1.
Nasza oferta obejmuje również foliowanie i laminowanie map.
Stosujemy folie o grubości od 32 do 250 mikronów. Oferujemy szybkie terminy i przystępne ceny.

Dlaczego my?

Ponieważ robimy wszystko aby nasze produkty były starannie i estetycznie wykonane. Dobre materiały do produkcji smyczy i identyfikatorów pozwalają stworzyć produkty identyfikacyjne na miarę gadżetów reklamowych.

Dostępność produktów

Na magazynie posiadamy zawsze hurtowe ilości akcesoriów identyfikacyjnych, etui i smyczy bez nadruku w zróżnicowanej gamie modeli.

Urządzenia biurowe

Oprócz usług z zakresu identyfikacji sprzedajemy również urządzenia biurowe:
Laminatory, Bindownice, Gilotyny, Niszczarki, Drukarki do kart i materiały eksploatacyjne.

Zapraszamy do współpracy.