← Powrót do działu IDENTYFIKATORY

Elementy do produkcji identyfikatorów z okienkiem

System do produkcji identyfikatorów metalowych z okienkiem. W celu przybliżenia całej technologi produkcji, poniżej opisujemy elementy składowe całego systemu.

Plecki do identyfikatora z okienkiem - tył


Plecki jest to plastikowy tył z czarnego twardego tworzywa. Z trzech stron posiada rant o szerokości 4 mm i wysokości 0,6 mm. Przestrzeń powstała z różnicy wysokości rantu i płaszczyzny, tworzy szczelinę na umieszczenie karteczki z danymi i szybki ochronnej. Karteczkę i szybkę aplikujemy od góry, strony gdzie rantu nie ma. Tył występuje w dwóch wersjach - z taśmą samoprzylepną na rantach, lub bez, do samodzielnej aplikacji taśmy lub użycia kleju.

Metalowe fronty - przód


Przód identyfikatora tworzy metalowa blaszka o wymiarach 70x38 mm i grubości 0,5 mm. W blaszce wycięte jest prostokątne okienko w formacie 60x13 mm. Front pokryty jest powłoka poliestrową umożliwiającą naniesienie wysokiej jakości nadruku sublimacyjnego. Front z okienkiem łączymy z tyłem za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej, przyklejonej w standardzie w jednym z wersji tyłu. Dostępne kolory: srebrny szczotkowany, złoty szczotkowany, biały gładki - połysk.

Szybka i karteczka


Plastikowa szybka i karteczka wsuwana jest do góry, w szczelinę powstałą po połączeniu frontu i tyłu. Wymiar karteczki: 61x30 mm. Wymiar szybki jest taki sam.

Mocowania


Najczęściej wybieranym mocowaniem jest magnes. Oferujemy również agrafki i bezpieczne, plastikowe żabki. Każdy z tych elementów występuje w wersji samoprzylepnej umożliwiającej łatwy montaż. Specjalna wyprofilowana linia, naniesiona na tylnej ściance identyfikatora, ułatwia równe i precyzyjne przyklejanie mocowań.

Kilka przykładowych realizacji tego modelu identyfikatora.

← Powrót do działu IDENTYFIKATORY