← Powrót do działu IDENTYFIKATORY

Identyfikatory z okienkiem MODEL 03 - front metalowy

Jaki identyfikator zastosować dla osób, które na co dzień mają kontakt z klientem? Jaka plakietka będzie najlepsza dla pracowników recepcji w hotelach, czy w rejestracji lub przychodni? Co będzie bardzo eleganckie i reprezentatywne, a jednocześnie klasyczne?
Oferujemy Państwu identyfikatory z okienkiem z frontem metalowym.
Okienko identyfikatora przeznaczone jest dla maksymalnie 2 wierszy tekstu. Wysoka jakość druku. Możliwość umieszczenia każdej grafiki, również zdjęcia. Karteczka wkładana od góry. Zapraszamy do zapoznania się z pełną informacja na temat tego modelu identyfikatora.

Wprowadzenie do modelu - charakterystyka i opis


Identyfikator MODEL 03 stanowi swojego rodzaju holder z grafiką firmową, do którego wkładamy spersonalizowaną karteczkę i plastikową szybkę stanowiącą osłonę nadrukowanych danych.
Tył identyfikatora wykonany jest z czarnego plastiku. Do tyłu przytwierdzony jest metalowy front w odcieniu srebrnym lub złotym. Na metalowy przód poprzez sublimację nanoszony jest trwały i estetyczny nadruk.

Trwały nadruk sublimacyjny - technika druku


Jak wiemy z fizyki sublimacja to przejście ze stanu stałego w stan gazowy. I właśnie to zjawisko wykorzystywane jest przy nadrukach. Grafika, która finalnie znajdzie się na froncie identyfikatora w pierwszej kolejności drukowana jest na papierze transferowym. Dopiero w drugim kroku, przy użyciu prasy, pod wpływem wysokiej temperatury i nacisku prasy, grafika naniesiona zostaje na powierzchnię identyfikatora (nadruk spajany jest z powierzchnią). Taki rodzaj nanoszenia grafiki czy tekstu czyni je bardzo trwałymi.
Ten rodzaj nadruku różni się od mechanicznego lub laserowego grawerowania, gdzie wzór wypalany jest w materiale przez silnie skupioną wiązkę światła. Powoduje to ograniczenia co do kształtu i możliwości uzyskania zmiennej kolorystyki graweru. Metoda druku sublimacyjnego pozwala uzyskać nasycone kolory bez ograniczeń grafiki, a także wyraźne i ostre kontury.

Wymiary i kształt identyfikatorów


Identyfikator ma wymiar 70 mm x 38 mm, prostokątne okienko - 60 mm x 13 mm. Wielkość okienka przeznaczona jest na dwa wiersze tekstu. Tekst wprowadza się do arkusza w komputerze. Po wydrukowaniu arkusz tnie się na małe karteczki, które będą włożone do identyfikatora wraz z szybką ochronną przez górną szczelinę.
Aby przypiąć identyfikator do odzieży stosuje się samoprzylepne żabki, agrafki, pinsy z zatyczkami motylkowymi lub silne magnesy przeznaczone specjalnie do identyfikatorów. Zapinki zawsze mocowane są po wcześniejszym odtłuszczeniu powierzchni.

Podsumowanie


Identyfikator z okienkiem MODEL 03 jest bardzo korzystny w miejscach, gdzie często zmieniają się pracownicy. Dla nowo przybyłej osoby nie trzeba dorabiać nowego identyfikatora - można użyć tego, który używany był przez pracownika odchodzącego. Wystarczy wymiana wkładki, czyli karteczki z danymi personalnymi. Taka funkcja jest wielką zaletą w środowisku o dużej rotacyjności pracowników. Na eventach, gdy nie do końca znana jest lista uczestników, ale trzeba dokonać personalizacji, można to zrobić na miejscu, a dane na wymiennej karteczce wypełnić szybko chociażby za pomocą długopisu.
Zaletą, w odróżnieniu do identyfikatorów plastikowych jest możliwość wielokrotnego użytkowania. Zwłaszcza od strony ekologicznej, gdzie pozytywne jest zastosowanie choć najmniejszego recyklingu.
MODEL 03 z frontem metalowym jest identyfikatorem bardzo wyjątkowym. Potwierdza to jego elegancja, estetyka, wysokiej jakości nadruk i trwałość, nie zapominając oczywiście o możliwości wielokrotnego użytku. Z całą pewnością doskonale sprawdzi się w miejscu pracy jak i na spotkaniach eventowych.

Sprawdź nasze identyfikatory, napisz do nas, doradzimy najlepsze rozwiązanie i wyślemy bezpłatne próbki.

← Powrót do działu IDENTYFIKATORY