1. STRONA GŁÓWNA
  2. OFERTA
  3. ZAMÓWIENIA
  4. KONTAKT
  5. MAPKA
  6. O FIRMIE

22 659 31 11

Laminowanie dokumentów

Laminowanie druków jest to proces polegający na umieszczeniu arkusza papieru pomiędzy dwoma arkuszami folii laminacyjnej i zgrzania wszystkich elementów przy pomocy laminatora na gorąco. Laminowanie zabezpiecza dokument przed wpływem czynników zewnętrznych i uszlachetnia wizualnie powierzchnię druku.

Wykonujemy laminowanie dokumentów na gorąco i na zimno. Dysponujemy urządzeniami rolowymi jak również stacjonarnymi laminatorami do folii kieszeniowej. Stosujemy folie laminacyjne grubości od 32 do 250 mikronów, w formacie od wizytówki do A0. Doświadczenie z zakresu laminacji oraz stosowane materiały pozwalają nam na wykonanie produktu najwyższej jakości. W szybkim terminie wykonamy każdy nakład.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Folie do laminowania

Oferujemy folie laminacyjne do laminacji we własnym zakresie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo folie w formacie od wizytówki do A3 w pełnym przekroju grubości od 60 do 250 mikronów. Służymy fachową radą w doborze folii i laminatorów. W zestawieniu poniżej przedstawiamy cennik folii do laminowania.

Folie do laminowania błyszczące:

Folie do laminowania dwustronnie matowe MAT/MAT:

Folie do laminowania jednostronnie matowe MAT/CLEAR:

Folie do laminowania, jednostronnie samoprzylepne - błyszczące:

Laminowanie naszą folią uszlachetni i zabezpieczy Twoje wydruki!
ZAPRASZAMY!


Biuro: 00-195 Warszawa, ul. Słomińskiego 17 lok.8 (w sąsiedztwie CH Arkadia) | e-mail: biuro@profi-lam.com.pl | mapka

©2016 Profi-Lam. Wszelkie prawa zastrzeżone.